FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
 

AKTUALNOŚCI

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 79% 

Warszawa, 13.07.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 79%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe od parteru do czwartego piętra a także strop nad wszystkimi piętrami oraz mury od parteru do czwartego piętra wykonano w 100%. Tynki wykonane na poziomie 98% i stolarka okienna również na poziomie 98%. Instalacje sanitarne i elektryczne wykonano w 98% a aluminiowe w 95%. Docieplenia w garażu oraz dachy wykonane zostały na poziomie 98%, posadzki na poziomie 98%, gres na klatach 95%, drzwi do lokali 95%, parapety wewnętrzne 98%, zabudowa meblowa 80%. Windy zamontowano w 100%. Elewacja wykonana na poziomie 80%, zaś zagospodarowanie terenu na poziomie 50%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w Apartamentach Innova II we Wrocławiu w budynku 6.3 wynosi 70% 

Wrocław, 13.07.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 70%.

Wykonana została konstrukcja budynku - roboty żelbetowe. Zakończono wykonywanie ścian, słupów, belek kondygnacji +17 łącznie ze stropem nad kondygnacją +17. Wykonano żelbetowe ogniomurki dachu, ściany i stropy szybów windowych. Prace murarskie są na ukończeniu. Wymurowano ściany osłonowe i działowe od 1-go do 17-go piętra. Zamontowano okna na kondygnacjach od 1 do 17. Wykonane zostały tynki wewnętrzne mieszkań na kondygnacjach 1 - 16, do wykonania zostały prace na kondygnacji 17. Wykonane zostały podłoża pod posadzki na kondygnacjach od 1 do 13. Kontynuowane są prace malarskie - białkowanie mieszkań - wykonano 3, 5, 6, 7 i 8 kondygnację.  Trwają prace związane z wykonywaniem dociepleń ścian korytarzowych mieszkań i klatek schodowych z wełny mineralnej a także prace izolacyjne balkonów i loggi - obróbki blacharskie i izolacja z papy. Trwają prace dachowe - wykonano izolację cieplną dachu, warstwę dociskową - wylewkę cementową i położono papę podkładową łącznie z obróbkami papowymi.  Trwają również prace elewacyjne - ustawiono rusztowania zewnętrzne i rozpoczęto docieplanie budynku - styropian i wełna mineralna (kondygnacje 1 do 17). Wykonano 80 % elewacji wschodniej, 90 % elewacji zachodniej, 20% elewacji północnej i 50% elewacji południowej Rozpoczęto wykonywanie siatki zbrojącej. W trakcie wykonywania są również instalacje sanitarne - poziomy wody, kanalizacji i "co" w garażu podziemnym, piony wody, kanalizacji i "co" do mieszkań oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań - wykonano do kondygnacji +17. Na bieżąco wykonywana jest sieć teletechniczna budynku. Trwa wykonywanie instalacji wentylacji budynku - kanały rozprowadzono do kondygnacji +17. Przystąpił do montażu osprzętu instalacyjnego- klapy pożarowe, zestawy hydroforowe, centrale, rozdzielnice elektryczne itp. Zakończony został drugi etap robót sieciowych - sieci sanitarnej i kanalizacji deszczowej a także prace związane z wykonaniem sieci ciepłowniczej i węzła cieplnego.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w Apartamentach Innova III we Wrocławiu w budynku 6.2 wynosi 13% a w budynku 6.1 wynosi 6% 

Wrocław, 13.07.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.2 wynosi 13% a w budynku 6.1 wynosi 6%.

Wykonano zagospodarowanie terenu, tymczasowe drogi dojazdowe i wykop pod płytę fundamentową budynków pod zabezpieczenie wykopu i wykonanie ściany szczelinowej oraz platformę dla ciężkiego sprzętu wykonującego ścianę szczelinową. Zakończono wykonywanie ściany szczelinowej - wykopano, wykonano zbrojenie i zabetonowano wszystkie sekcje - po obwodzie budynku 6.2 i 6.1. Wykonano oczep ściany szczelinowej łącznie z wytykami dla ściany żelbetowej dla budynku 6.2 i 6.1. Zakończono wykop dla budynku 6.2 oraz zamontowano rozpory ściany szczelinowej. Wykop pod budynek 6.1 jest zaawansowany wykonany na poziomie 90%. Zostały rozpoczęte prace fundamentowe. Wykonano warstwę betonu podkładowego ("chudy beton") pod budynkiem 6.2. Na podkładzie ułożono izolację przeciw wodną i rozpoczęto prace zbrojarskie płyty fundamentowej.

Dział marketingu i sprzedaży

Zmiana godzin otwarcia Biura Sprzedaży 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od  1 lipca 2017r. Biuro Sprzedaży będzie czynne w godzinach:

Pn. - Pt.: 10.00 - 17.00

oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach: 10.00 - 17.00

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 77% 

Warszawa, 08.06.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 77%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe od parteru do czwartego piętra a także strop nad wszystkimi piętrami oraz mury od parteru do czwartego piętra wykonano w 100%. Tynki wykonane na poziomie 95% i stolarka okienna również na poziomie 95%. Instalacje sanitarne i elektryczne wykonano w 80% a aluminiowe w 95%. Docieplenia w garażu wykonane zostały na poziomie 95%, zaś dachy na poziomie 90%, posadzki na poziomie 95%, gres na klatach 90%, drzwi do lokali 90%, parapety wewnętrzne 95%. Elewacja wykonana na poziomie 50%. Zasypka wykonana w 100%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 65% 

Wrocław, 08.06.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 65%.

Wykonana została konstrukcja budynku - roboty żelbetowe. Zakończono wykonywanie ścian, słupów, belek kondygnacji +17 łącznie ze stropem nad kondygnacją +17. Wykonano żelbetowe ogniomurki dachu, ściany i stropy szybów windowych. Prace murarskie są na ukończeniu. Wymurowano ściany osłonowe i działowe od 1-go do 17-go piętra. Zamontowano okna na kondygnacjach od 1 do 17. Wykonane zostały tynki wewnętrzne mieszkań na kondygnacjach 1 - 13 oraz 14 i 16, do wykonania zostały prace na kondygnacjach 15 7 17. Wykonane zostały podłoża pod posadzki na kondygnacjach od 1 do 11. Rozpoczęto prace malarskie - białkowanie mieszkań.  Trwają prace związane z wykonywaniem dociepleń ścian korytarzowych mieszkań, klatek schodowych oraz ścian i stropu w garażu podziemnym z wełny mineralnej a także prace izolacyjne balkonów i loggi - obróbki blacharskie i izolacja z papy. Trwają prace instalacji sanitarnych - poziomy wody, kanalizacji i co w garażu podziemnym, piony wody, kanalizacji i co do mieszkań oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań - wykonano do kondygnacji +17. Na bieżąco wykonywana jest sieć teletechniczna budynku. Instalacja wentylacji budynku - rozprowadzanie kanałów wentylacyjnych - wykonano do kondygnacji +17. Rozpoczęto prace dachowe - wykonano izolację cieplną dachu i warstwę dociskową - wylewkę cementową ok. 70%. Trwają prace izolacyjne - ustawiono rusztowania zewnętrzne i rozpoczęto docieplanie budynku - styropian i wełna mineralna. Wykonano 50% elewacji wschodniej i 65% elewacji zachodniej.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w Apartamentach Innova III we Wrocławiu w budynku 6.2 wynosi 6% a w budynku 6.1 wynosi 3% 

Wrocław, 08.06.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.2 wynosi 6% a w budynku 6.1 wynosi 3%.

Wykonano zagospodarowanie terenu, tymczasowe drogi dojazdowe i wykop pod płytę fundamentową budynków pod zabezpieczenie wykopu i wykonanie ściany szczelinowej oraz platformę dla ciężkiego sprzętu wykonującego ścianę szczelinową. Zakończono wykonywanie ściany szczelinowej - wykopano, wykonano zbrojenie i zabetonowano wszystkie sekcje - po obwodzie budynku 6.2 i 6.1. Wykonano oczep ściany szczelinowej łącznie z wytykami dla ściany żelbetowej dla budynku 6.2 i 6.1. Rozpoczęto wykop dla budynku 6.2 od strony budynku 6.3. zmontowano rozpory ściany szczelinowej przy budynku 6.3.

Wykonano fundament pod żuraw stacjonarny.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 68% 

Warszawa, 16.05.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 68%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe od parteru do czwartego piętra a także strop nad wszystkimi piętrami oraz mury od parteru do czwartego piętra wykonano w 100%. Tynki wykonane na poziomie 95% i stolarka okienna również na poziomie 95%. Instalacje sanitarne wykonano w 75%, elektryczne w 70% a aluminiowe w 95%. Docieplenia w garażu wykonane zostały na poziomie 95%, zaś dachy na poziomie 80%, posadzki na poziomie 95%, gres na klatach 60%, drzwi do lokali 50%, parapety wewnętrzne 50%. Elewacja wykonana na poziomie 30%. Zasypka wykonana w 100%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 62% 

Wrocław, 16.05.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 62%.

Wykonana została konstrukcja budynku - roboty żelbetowe. Zakończono wykonywanie ścian, słupów, belek kondygnacji +17 łącznie ze stropem nad kondygnacją +17. Wykonano żelbetowe ogniomurki dachu, ściany i stropy szybów windowych. Prace murarskie są na ukończeniu. Wymurowano ściany osłonowe i działowe od 1-go do 17-go piętra. Zamontowano okna na kondygnacjach od 1 do 17. Wykonane zostały tynki wewnętrzne mieszkań na kondygnacjach od 1 do 13 oraz podłoża pod posadzki na kondygnacjach od 1 do 7. Trwają prace związane z wykonywaniem dociepleń ścian korytarzowych mieszkań, klatek schodowych oraz ścian i stropu w garażu podziemnym z wełny mineralnej a także prace izolacyjne balkonów i loggi - obróbki blacharskie i izolacja z papy. Trwają prace instalacji sanitarnych - poziomy wody, kanalizacji i co w garażu podziemnym, piony wody, kanalizacji i co do mieszkań oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań - wykonano do kondygnacji +17. Na bieżąco wykonywana jest sieć teletechniczna budynku. Instalacja wentylacji budynku - rozprowadzanie kanałów wentylacyjnych - wykonano do kondygnacji +17.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.2 w Apartamentach Innova III we Wrocławiu wynosi 1% 

Wrocław, 16.05.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.2 wynosi 1%.

Wykonano zagospodarowanie terenu, tymczasowe drogi dojazdowe i wykop pod płytę fundamentową budynków pod zabezpieczenie wykopu i wykonanie ściany szczelinowej oraz platformę dla ciężkiego sprzętu wykonującego ścianę szczelinową. Rozpoczęto prace związane z zabezpieczeniem wykopu - wykonywanie ściany szczelinowej. Wykonano murki prowadzące, dostarczono prefabrykowane zbrojenie ściany szczelinowej i rozpoczęto wykonywanie ściany.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 60% 

Warszawa, 06.04.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 60%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe parteru, piętra pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego a także strop nad pierwszym, drugim, trzecim i czwartym piętrem. Mury parteru pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego piętra wykonano w 95%. Tynki wykonane na poziomie 60% a stolarka okienna na poziomie 90%. Instalacje sanitarne wykonano w 67%, elektryczne w 42% a aluminiowe w 90%. Docieplenia w garażu wykonane zostały na poziomie 90%, zaś dachy na poziomie 50% a posadzki na poziomie 10%. Rozpoczęto prace nad elewacją - poziom wykonania 3%. Zasypka wykonana w 100%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 58,5% 

Wrocław, 06.04.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 58,5%.

Wykonana została konstrukcja budynku - roboty żelbetowe. Zakończono wykonywanie ścian, słupów, belek kondygnacji +17 łącznie ze stropem nad kondygnacją +17. Wykonano żelbetowe ogniomurki dachu, ściany i stropy szybów windowych. Trwają prace murarskie - murowanie ścian wypełniających i działowych na 15 piętrze. Trwa montaż stolarki PCV - zamontowano okna na kondygnacjach od 1 do 13 piętra. Wykonane zostały tynki wewnętrzne mieszkań na kondygnacjach 1-7, 9, 10, trwają prace na kondygnacjach 8 i 9. Rozpoczęto prace związane z wykonywaniem dociepleń ścian korytarzowych mieszkań, klatek schodowych oraz ścian i stropu w garażu podziemnym z wełny mineralnej. Rozpoczęte zostały prace izolacyjne balkonów i loggi - obróbki blacharskie i izolacja z papy. Trwają prace instalacji sanitarnych - poziomy wody, kanalizacji i co w garażu podziemnym, piony wody, kanalizacji i co do mieszkań oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań - wykonano do kondygnacji +13. Na bieżąco wykonywana jest sieć teletechniczna budynku. Trwa wykonywanie instalacji wentylacji budynku - rozprowadzanie kanałów wentylacyjnych - wykonano do kondygnacji +14. Zakończono drugi etap robót sieciowych - sieci sanitarnej i kanalizacji deszczowej. Zakończono prace związane z wykonaniem sieci ciepłowniczej i węzła cieplnego (węzeł cieplny został uruchomiony). Z elementów zewnętrznych zamontowany został żelbetowy zbiornik retencyjny.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 53%  

Warszawa, 07.03.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 53%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe parteru, piętra pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego a także strop nad pierwszym, drugim, trzecim i czwartym piętrem. Mury parteru pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego piętra wykonano w 86%. Tynki wykonane na poziomie 5% a stolarka okienna na poziomie 60%. Instalacje sanitarne wykonano w 39%, elektryczne w 28% a aluminiowe w 50%. Docieplenia w garażu wykonane zostały na poziomie 70%, zaś dachy na poziomie 50%. Zasypka wykonana w 100%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 51% 

Wrocław, 07.03.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 51%.

Zakończone zostały prace przy wykopie pod płytę fundamentową - wykonano 98% wykopu. Zakończono wykonywanie podłoży pod płytę fundamentową oraz wykonano płytę fundamentową. Wykonano kondygnację "-1" ze stropem (bez rampy zjazdowej). Zostały wykonane również: słupy ściany i częściowo strop nad kondygnacją "0" (nie zabetonowano części stropy - przejazd technologiczny) oraz  wykonano kondygnację  od 1 do 16 łącznie ze stropem i schodami żelbetowymi. Trwają roboty żelbetowe kondygnacji +17 - wykonano ok. 50% ścian i słupów żelbetowych oraz deskowanie i zbrojenie stropu nad kondygnacją + 17. Wymurowano ściany osłonowe i działowe od 1-go do 13-go piętra. Trwają prace murarskie - murowanie ścian wypełniających i działowych na 14 piętrze. Trwa montaż stolarki PCV - zamontowano okna na kondygnacjach od 1 do 10 piętra. Wykonywane są tynki wewnątrz mieszkań. Trwają prace instalacji sanitarnych - poziomy wody, kanalizacji i co w garażu podziemnym, piony wody, kanalizacji i co do mieszkań oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań a także prace związane z wykonaniem instalacji wentylacji budynku - rozprowadzanie kanałów wentylacyjnych. Zakończono pierwszy etap robót sieciowych - sieci wodnej, sanitarnej i kanalizacji deszczowej oraz prace związane z wykonaniem sieci ciepłowniczej i węzła cieplnego (węzeł cieplny został uruchomiony).

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 45% 

Warszawa, 10.02.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 45%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe parteru, piętra pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego a także strop nad pierwszym, drugim, trzecim i czwartym piętrem. Mury parteru pierwszego i drugiego piętra wykonano w 40%, trzeciego piętra w 30% natomiast piętra czwartego w 20%. Instalacje sanitarne wykonano w 20 % a aluminiowe w 10%. Docieplenia w garażu wykonane zostały na poziomie 70%, zaś dachy na poziomie 50%. Zasypka wykonana w 100%. Rozpoczęto montaż stolarki okiennej - wykonanie na poziomie 2%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 44% 

Wrocław, 10.02.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 44%.

Zakończone zostały prace przy wykopie pod płytę fundamentową - wykonano 98% wykopu. Zakończono wykonywanie podłoży pod płytę fundamentową oraz wykonano płytę fundamentową. Wykonano kondygnację "-1" ze stropem (bez rampy zjazdowej). Zostały wykonane również: słupy ściany i częściowo strop nad kondygnacją "0" (nie zabetonowano części stropy - przejazd technologiczny) oraz  wykonano kondygnację  od 1 do 14 łącznie ze stropem i schodami żelbetowymi. Wymurowano ściany osłonowe i działowe od 1-go do 9-go piętra. Trwają prace murarskie - murowanie ścian wypełniających i działowych na 10 i 11 piętrze. Rozpoczęto montaż stolarki PCV - zamontowano okna na kondygnacjach od 1 do 8. Wykonywane są tynki wewnątrz mieszkań. Rozpoczęto wykonywanie dociepleń ścian korytarzowych, mieszkań i klatek schodowych z wełny mineralnej. Trwają prace instalacji sanitarnych - poziomy wody, kanalizacji i co w garażu podziemnym, piony wody, kanalizacji i co do mieszkań oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań a także prace związane z wykonaniem instalacji wentylacji budynku - rozprowadzanie kanałów wentylacyjnych. Zakończono pierwszy etap robót sieciowych - sieci wodnej, sanitarnej i kanalizacji deszczowej oraz prace związane z wykonaniem sieci ciepłowniczej i węzła cieplnego (węzeł cieplny został uruchomiony). Rozpoczęto ogrzewanie budynku w celu prowadzenia dalszych prac wykończeniowych.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 42% 

Warszawa, 09.01.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 42%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe parteru, piętra pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego a także strop nad pierwszym, drugim, trzecim piętrem. Mury parteru wykonano w 20%, pierwszego i drugiego piętra 1 15%, trzeciego piętra w 10% natomiast piętra czwartego w 5%. Instalacje sanitarne i aluminiowe wykonano w 10%. Docieplenia w garażu wykonane na poziomie 60%, zaś dachy na poziomie 50%. Zasypka wykonana w 100%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 37% 

Wrocław, 09.01.2017

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 37%.

Wykonano kondygnację "-1" ze stropem (bez rampy zjazdowej). Zostały wykonane również: słupy ściany i częściowo strop nad kondygnacją "0" (nie zabetonowano części stropy - przejazd technologiczny) oraz  wykonano kondygnację  od 1 do 11 łącznie ze stropem i schodami żelbetowymi. Rozpoczęto prace na kondygnacji 12 -  zabetonowano część ścian i murów żelbetowych - ok. 50%. Wykonano ściany osłonowe i działowe od 1-go do 6-go piętra. Trwają prace murarskie - murowanie ścian wypełniających i działowych na 7, 8 i 9 piętrze. Rozpoczęto montaż stolarki PCV - zamontowano okna na kondygnacjach od 1 do 3. Wykonywane są tynki wewnątrz mieszkań. Rozpoczęto prace instalacji sanitarnych oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań a także prace związane z wykonaniem sieci ciepłowniczej i węzła cieplnego dla budynku oraz rozpoczęto wykonywanie instalacji wentylacji budynku - rozprowadzenie kanałów wentylacyjnych. Zakończono pierwszy etap robót sieciowych - sieci wodnej, sanitarnej i kanalizacji deszczowej.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 38% 

Warszawa, 07.12.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 38%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe parteru, piętra pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego a także strop nad pierwszym, drugim, trzecim piętrem. Mury parteru wykonano w 10%, pierwszego, drugiego i trzeciego piętra w 8% natomiast trzeciego piętra w 2%. Instalacje sanitarne wykonano w 3%. Zasypka wykonana w 100%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 31% 

Wrocław, 07.12.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 31%.

Wykonano kondygnację "-1" ze stropem (bez rampy zjazdowej). Zostały wykonane również: słupy ściany i częściowo strop nad kondygnacją "0" (nie zabetonowano części stropy - przejazd technologiczny) oraz  wykonano kondygnację  od 1 do 9 łącznie ze stropem i schodami żelbetowymi. Rozpoczęto prace na kondygnacji 10 -  zabetonowano część ścian i słupów oraz zabetonowano pierwsza część stropu nad dziesiątym piętrem. Trwają prace murarskie - murowanie ścian wypełniających i działowych od 1 do 5 piętra oraz roboty sieciowe - sieć wodna, sanitarna i kanalizacji deszczowej. Rozpoczęto prace instalacji sanitarnych oraz roboty elektryczne - okablowanie mieszkań.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach 6.5 i 6.4 w Apartamentach Innova we Wrocławiu wynosi 100% 

Wrocław, 07.12.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach 6.4 i 6.5 wynosi 100%.

Budowa została zakończona.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoii Wilanów w Warszawie wynosi 35% 

Warszawa, 10.11.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 35%.

W 100% została wykonana płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami, izolacje ścian piwnic oraz elementy pionowe parteru, piętra pierwszego, drugiego i trzeciego a także strop nad pierwszym i drugim piętrem. Elementy pionowe III piętra wykonane zostały w 100% zaś strop nad trzecim piętrem w 40%. Mury partery wykonane na poziomie 1%, instalacje sanitarne również na poziomie 1%. Zasypka wykonana w 60%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach C2 w Ostoi Wilanów wynosi 100% 

Warszawa, 10.11.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach C2 wynosi 100%.

Budowa została zakończona.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 25% 

Wrocław, 10.11.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 25%.

Wykonano kondygnację "-1" ze stropem (bez rampy zjazdowej). Zostały wykonane również: słupy ściany i częściowo strop nad kondygnacją "0" (nie zabetonowano części stropy - przejazd technologiczny) oraz  kondygnacją 1, 2, 3, 4, 5 łącznie ze stropem i schodami żelbetowymi. Rozpoczęto prace na kondygnacji 6 zabetonowano część ścian (w obrębie szybu windy) i rozpoczęto szalowanie stropu nad 6 piętrem. Zdemontowano ściankę "Berlinkę" i obsypano budynek. Trwają roboty sieciowe - sieć wodna, sanitarna i kanalizacji deszczowej.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach 6.5 i 6.4 w Apartamentach Innova we Wrocławiu wynosi 94% 

Wrocław, 10.11.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach 6.4 i 6.5 wynosi 94%.

Budowa weszła w etap końcowy. Trwają końcowe próby i uruchamiana jest instalacja budynku. Porządkowany jest teren budowy.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 30% 

Warszawa, 10.10.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 30%.

Płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami oraz elementy pionowe parteru wykonano w 100%. Ściany, słupy parteru oraz strop na parterem wykonano w 100%. Izolacje ścian piwnic wykonano w 98%. Elementy pionowe I piętra wykonane w 100% zaś elementy pionowe II piętra w 70%. Strop nad II piętrem wykonano w 50%. Zasypka w 70%.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach C2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 86% 

Warszawa, 10.10.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach C2 wynosi 86%.

Trwają roboty zieleniarskie oraz zagospodarowanie zewnętrzne terenu. Budynek jest przygotowywany do odbioru.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 19 % 

Wrocław, 10.10.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkau 6.3 wynosi 19%.

Wykonano kondygnację "-1" ze stropem (bez rampy zjazdowej). Zostały wykonane również: słupy ściany i częściowo strop nad kondygnacją "0" (nie zabetonowano części stropy - przejazd technologiczny) oraz  kondygnacja "1" i "2" łącznie ze stropem i schodami żelbetowymi. Rozpoczęto prace na kondygnacji "3" - słupy  i ściany żelbetowe, windy i ściany nośne. Zabetonowano ok. 25% ścian. Zdemontowano ściankę "Berlinkę" i obsypano budynek. Rozpoczęto roboty sieciowe - sieć wodną, sanitarną i kanalizacji deszczowej.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach 6.5 i 6.4 w Apartamentach Innova we Wrocławiu wynosi 93% 

Wrocław, 10.10.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach 6.4 i 6.5 wynosi 93%.

Budowa weszła w etap końcowy. Zakończono wykonywanie sieci zewnętrznych. Trwają prace wykończeniowe części wspólnych: malowanie oraz montaż barierek schodowych w budynku 6.4, obróbka drzwi p. poż.,wejścia do budynku, montaż zabudów meblowych przy windach, dokończenie robót płotkarskich, w garażu podziemnym - malowanie oraz montaż ścianek systemowych komórek lokatorskich. Do wykonania pozostały tarasy zielone na patio, droga asfaltowa, parkingi, chodniki, tereny zielone a także prace wykończeniowe elewacji - tynk strukturalny części podziemnej i parteru. Przystąpiono do sprzątania budynku. Przygotowywana jest dokumentacja odbiorowa oraz próby i rozruchy instalacji.

Dział marketingu i sprzedaży

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 26%  

Warszawa, 08.09.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 26%.

Płyta fundamentowa, ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami oraz elementy pionowe parteru wykonano w 100%. Ściany oraz słupy parteru wykonano w 40%. Izolacje ścian piwnic wykonano w 95%, strop na parterem w 60%, elementy pionowe I piętra w 20%, zasypka w 20%.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z postępu prac w zakładce galeria na stronie internetowej.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach C2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 79%  

Warszawa, 08.09.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach C2 wynosi 79%.

Konstrukcja, szlichty, mury, tynki wewnętrzne, parapety wewnętrzne oraz świetliki i wyłazy dachowe zostały wykonane w 100%, izolacje w 95%, instalacje wewnętrzne sanitarne w 80%. Przyłącza wykonano w 95%, wentylacje mechaniczną w 80%, natomiast instalacje elektryczne w 80%. Trwa montaż stolarki okiennej, obecnie wykonano ją w 98%. Wykonywane jest również docieplenie stropu nad garażem - 98%. Elewacja lekka-mokra wykonana w 95%, elewacja wentylowana w 90%, balustrady zewnętrzne w 45%, drzwi wewnętrzne w 70%. Zamontowane zostały windy. Trwają prace drogowe oraz zagospodarowania zielenią. W garażu podziemnym wykonywana jest posadzka żywiczna.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z postępu prac w zakładce galeria na stronie internetowej.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 14%  

Wrocław, 08.09.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 14%.

Wykonano zagospodarowanie terenu budowy oraz tymczasowe drogi dojazdowe. Zakończono wykopy pod zabezpieczenie wykopu - wykonano ściankę typu "Berlinka". Zakończono prace przy wykopie pod płytę fundamentową - wykonano ok. 98% wykopu. Zakończono wykonywanie podłoży betonowych pod płytę fundamentową ("chudy beton"). Wykonano płytę fundamentową. Wykonano ściany, słupy i belki kondygnacji -1 (bez rampy zjazdowej). Wykonywany jest strop nad kondygnacją -1 - do zabetonowania pozostało ok. 30% stropu, zbrojenie wykonano w 100%. Trwają prace żelbetowe kondygnacji O - ściany, słupy, podciągi - wykonano je w 50%. Przystąpiono do wykonywania stropu nad kondygnacją 0 od strony budynku 6.4 - ułożono szalunki stropowe, wykonano zbrojenie i zabetonowano pierwszą działkę roboczą (do dylatacji). Przystąpiono do zasypywania wykopu i demontażu ścianki Berlinki. Wykonano ok. 55% zasypek

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z postępu prac w zakładce galeria na stronie internetowej.

Dział marketingu i sprzedaży

 

Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach 6.5 i 6.4 w Apartamentach Innova we Wrocławiu wynosi 90% 

Wrocław, 08.09.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach 6.4 i 6.5 wynosi 90%.

Budowa wchodzi w etap końcowy - prace wykończeniowe, sieci, drogi i zagospodarowanie terenu.

Budynek 6.5:

W całym budynku zakończono roboty żelbetowe, prace murarskie, elektryczne, montaż stolarki okiennej PCV oraz montaż kanałów wentylacyjnych. Zakończono prace dociepleniowe do poziomu +1. Wykonano docieplenie ścian od kondygnacji +6 do kondygnacji +1 (tynk ze strukturą), wykonywane jest docieplenie ścian garażu podziemnego. Wykonano docieplenie i izolację tarasu od strony zachodniej i wschodniej budynku (styropian + folia + warstwy wegetatywne). Zakończono pokrycie dachu, zamontowano żaluzje dachowe, czapki kominowe oraz zamontowano stolarkę drzwiową do mieszkań i  zakończono montaż drzwi do szachów technicznych. Zakończono również układanie płytek podłogowych na korytarzach i klatkach schodowych, montaż grzejników co - panele. Zamontowano windy. Na ukończeniu są roboty malarskie mieszkań i części. Trwa montaż osprzętu elektrycznego, grzejników kanałowych oraz oświetlenia części wspólnych. Trwają prace izolacyjne balkonów - glazura podłogowa oraz montaż barierek balkonowych

Budynek 6.4:

Zamontowano stolarkę okienną PCV. Trwają prace dociepleniowe elewacji budynków - wykonano ją w 80%. Montowane są barierki balkonowe i okładziny balkonów. Rozpoczęto montaż stolarki drzwiowej do mieszkań (zamontowano ościeżnice drzwiowe). Prowadzone są roboty instalacyjne: wentylacja, elektryczne, sanitarne - piony, poziomu co, wody i kanalizacji. Trwa montaż grzejników co. Wykonano okablowanie elektryczne mieszkań i rozpoczęto montaż osprzętu. Zakończono montaż wind, roboty tynkarskie oraz wykonano podłoża pod posadzki. Trwają roboty malarskie mieszkań oraz montaż stolarki wewnętrznej.

W garażu podziemnym zakończono roboty instalacyjne i przystąpiono do wykonania posadzek. Zakończono montaż poziomów instalacji hydrantowej, co i wody bytowej. Rozprowadzane są instalacje wewnętrzne. Zakończono pokrycie dachowe oraz montaż żaluzji dachowych. Obsypano ściany podziemia w 95%. Wykonano węzły cieplne i doprowadzono sieć ciepłowniczą do budynków. Rozpoczęto roboty drogowe - drogi, chodniki warstwy pod tereny zielone.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z postępu prac w zakładce galeria na stronie internetowej.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 22% 

Warszawa, 12.08.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 22%.

Płyta fundamentowa oraz ściany piwnic wraz ze stropem nad piwnicami wykonano w 100%. Ściany oraz słupy parteru wykonano w 40%. Rozpoczęto prace związane z izolacją piwnic - wykonanie 5%.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku C2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 75% 

Warszawa, 12.08.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku C2 wynosi 75%.

Konstrukcja została wykonana w 100%, mury w 100%, izolacje w 90%, instalacje wewnętrzne sanitarne w 70%, przyłącza wykonano w 90%, wentylacja mechaniczna w 70%, natomiast instalacje elektryczne w 65%. Trwa montaż stolarki okiennej, obecnie wykonano ją w 98%. Wykonywane jest również docieplenie stropu nad garażem - 98%. Tynki wewnętrzne zostały wykonane w 100%, elewacja lekka-mokra w 85%, elewacja wentylowana w 85%, balustrady zewnętrzne w 40%. Świetliki i wyłazy dachowe wykonane są w 100%, szlichty zostały wykonane w 95%. Parapety wewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne wykonano w 45%.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 9% 

Wrocław, 12.08.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 9%.

Wykonano zagospodarowanie terenu budowy oraz tymczasowe drogi dojazdowe. Zakończono wykopy pod zabezpieczenie wykopu - wykonano ściankę typu "Berlinka". Zakończono prace przy wykopie pod płytę fundamentową - wykonano ok. 98% wykopu. Zakończono wykonywanie podłoży betonowych pod płytę fundamentową ("chudy beton"). Wykonano fundament i zamontowano żuraw budowlany stacjonarny. Trwają roboty zbrojarskie i betoniarskie płyty fundamentowej - wykonano ok. 98% zbrojenia płyty. Zabetonowano pięć pól roboczych płyty fundamentowej (do zabetonowania pozostało jeszcze dwa pola). Rozpoczęto wykonywanie ścian żelbetowych, słupów kondygnacji -1. Wykonano zbrojenie i zabetonowano 50% słupów żelbetowych i ok. 30% ścian żelbetowych kondygnacji -1. Przystąpiono do wykonywania stropu nad kondygnacją -1.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynkach 6.4 i 6.5 w Apartamentach Innova we Wrocławiu wynosi 85% 

Wrocław, 12.08.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynkach 6.4 i 6.5 wynosi 85%.

Budynek 6.5:

W całym budynku zakończono roboty żelbetowe, prace murarskie, elektryczne, montaż stolarki okiennej PCV oraz montaż kanałów wentylacyjnych. Wykonano instalacje co, woda i kanalizacja na sześciu kondygnacjach, przeprowadzono próby szczelności. Zakończono roboty tynkarskie w mieszkaniach oraz częściach wspólnych. Trwają prace dociepleniowe budynku. Wykonano docieplenie ścian od kondygnacji +6 do +1 (tynk ze strukturą), wykonywane jest docieplenie ścian garażu podziemnego. Wykonano docieplenie i izolację tarasu od strony zachodniej budynku (styropian + folia). Zakończono pokrycie dachu oraz zamontowano żaluzje dachowe. Na ukończeniu są roboty malarskie mieszkań i części wspólnych. Montowany jest osprzęt elektryczny oraz oświetlenie części wspólnych. Trwają prace izolacyjne balkonów - glazura podłogowa oraz montaż barierek balkonowych. Zakończono układanie płytek podłogowych - korytarze i klatki schodowe. Zakończono montaż grzejników oraz zamontowano windy.

Budynek 6.4:

Zamontowano stolarkę okienną PCV. Trwają prace dociepleniowe elewacji budynków. Montowane są barierki balkonowe i okładziny balkonów. Rozpoczęto montaż fasad aluminiowych oraz montaż stolarki drzwiowej do mieszkań. Prowadzone są roboty instalacyjne: wentylacja, elektryczne, sanitarne- piony, poziomu co, wody i kanalizacji. Trwa montaż grzejników co. Wykonano okablowanie elektryczne mieszkań i rozpoczęto montaż osprzętu. Zakończono montaż wind, roboty tynkarskie oraz wykonano podłoża pod posadzki. Rozpoczęto roboty malarskie mieszkań.

W garażu podziemnym zakończono roboty instalacyjne, do wykonania pozostały posadzki i prace wykończeniowe. Zakończono montaż poziomów instalacji hydrantowej, co i wody bytowej. Rozprowadzane są instalacje wewnętrzne. Zakończono pokrycie dachowe oraz montaż żaluzji dachowych. Obsypano ściany podziemia w 95%. Wykonano węzły cieplne i doprowadzono sieć ciepłowniczą do budynków.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 17% 

Warszawa, 06.07.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku B2 wynosi 17%.

Płyta fundamentowa wykonana w 100%, ściany piwnic w 40%.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z postępu prac w zakładce galeria na stronie internetowej.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku C2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 69% 

Warszawa, 06.07.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku C2 wynosi 69%.

Konstrukcja została wykonana w 100%, mury w 100%, izolacje w 80%, instalacje wewnętrzne w 55%, przyłącza wykonano w 90%, wentylacja mechaniczna w 60%, natomiast instalacje elektryczne w 55%. Trwa montaż instalacji okiennej, obecnie wykonano ją w 95%. Wykonywane jest również docieplenie stropu nad garażem - 90%. Tynki wewnętrzne zostały wykonane w 65%. Elewacja lekka-mokra wykonana w 65%, elewacja wentylowana w 70%, balustrady zewnętrzne w 30%.  Świetliki i wyłazy dachowe wykonane są w 100%. Szlichty zostały wykonane w 45%, balustrady zewnętrzne w 30%. Parapety wewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne wykonano w 30%. Rozpoczęliśmy montaż wind oraz układanie płytek na balkonach i tarasach.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z postępu prac w zakładce galeria na stronie internetowej.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku 6.3 w Apartamentach Innova II we Wrocławiu wynosi 3% 

Wrocław, 06.07.2016

FPP informuje że:

Stan zaawansowania w budynku 6.3 wynosi 3%.

Wykonano zagospodarowanie terenu budowy oraz tymczasowe drogi dojazdowe. Zakończono wykopy pod zabezpieczenie wykopu - wykonano ściankę typu "Berlinka".Trwają prace przy wykopie pod płytę fundamentową - wykonano ok. 60% wykopu. Rozpoczęto wykonywanie podłoży betonowych pod płytę fundamentową ("chudy beton"). Wykonano ok. 30% podłoży. Wykonano wzmocnienie podłoża pod montaż żurawia budowlanego.

Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z postępu prac w zakładce galeria na stronie internetowej.

Dział marketingu i sprzedaży


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 79%
Stan zaawansowania prac budowlanych w Apartamentach Innova II we Wrocławiu w budynku 6.3 wynosi 70%
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję