FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
 

Biuro prasowe

Wrocław, 8 czerwca 2017

Apartamenty Innova III już w sprzedaży

Fadesa Polnord Polska rozpoczęła sprzedaż mieszkań w kolejnym etapie projektu Apartamenty Innova we Wrocławiu. Apartamenty Innova III stanowią kontynuację rozbudowy inwestycji powstającej w pobliżu ukończonych już nowoczesnych zespołów mieszkaniowych (..)

czytaj dalej

 

Warszawa, 23.12.2015

Ostoja Wilanów nagrodzona w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy

2012-2015. Niezmiernie miło nam poinformować, że inwestycja Ostoja Wilanów zdobyła II miejsce w konkursie - Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 - w kategorii: Zabudowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju. Celem przedsięwzięcia organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich było (..)

czytaj dalej

 

Warszawa, 23.12.2015

Informacje dotycząca otwarcia procesu likwidacji hiszpańskiej spółki Martinsa - Fadesa S.A.

Pytania dotyczące MARTINSA-FADESA S.A. Co oznacza otwarcie procesu likwidacji MARTINSA-FADESA S.A.? Dnia szóstego marca 2015 roku, Wydział Gospodarczy Nr 1 Sądu w La Coruña (Hiszpania) zarządził otwarcie procesu likwidacji MARTINSA-FADESA S.A. Firma weszła w proces likwidacji, ponieważ nie udało jej się spłacić zadłużenia wobec wierzycieli w terminach ustanowionych (..)

czytaj dalej

 

Wrocław, dn. 16.02.2015r.

Fadesa Polnord Polska rozpoczyna nową inwestycję we Wrocławiu

Hiszpańsko-polska firma Fadesa Polnord Polska, która od dekady z sukcesem realizuje projekty mieszkaniowe we Wrocławiu i w Warszawie, poinformowała o rozpoczęciu prac budowlanych przy nowej inwestycji (..)

czytaj dalej

 

Wrocław, dn. 25.11.2014 r.

Poznaj osiedle Moderno na Krzykach

czytaj artykuł (..)

czytaj dalej

 

Warszawa, dn. 11.09.2014 r.

Fadesa Polnord Polska przekazała klucze do 2000 mieszkań

Przekazanie 2.000 mieszkań jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji, przede wszystkim dlatego że to dowód zaufania ze strony klientów. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się zamieszkać na jednym z osiedli wybudowanych przez FPP - mówi Małgorzata Gryc, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie (..)

czytaj dalej

 

Wrocław, dn. 11.08.2014 r.

Fadesa Polnord Polska sprzedała we Wrocławiu 500 mieszkań

Wypracowanie tak dobrych rezultatów sprzedaży nie byłoby możliwe bez zaufania ze strony naszych klientów, którym chcemy gorąco podziękować za wybór mieszkań w naszych projektach znajdujacych się we Wrocławiu. Sukces, jaki osiągnęliśmy pozwala nam wierzyć w skuteczność przyjętej strategii, zgodnie z którą oferujemy mieszkania o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, co znajduje odzwierciedlenie w zainteresowaniu klientów (..)

czytaj dalej

 

Warszawa, dn. 28.07.2014 r.

Ruszyła budowa kolejnego etapu osiedla Ostoja WIlanów

Fadesa Polnord Polska (FPP) w swojej stołecznej inwestycji - Ostoja Wilanów - zbuduje 2 eleganckie budynki, w których powstanie 136 mieszkań. Nowoczesny kompleks willi miejskich i budynków wielorodzinnych, otoczony rozległymi terenami rekreacyjnymi (ok. 45% terenu osiedla), powstaje w warszawskim Wilanowie na obszarze 17 ha między ul. Hlonda i al. Rzeczypospolitej. (..)

czytaj dalej

 

Warszawa, dn. 23.01.2014 r.

Fadesa Polnord Polska sprzedała już 2000 mieszkań

Z wielką satysfakcją, dumą i nadzieją co do przyszłości, chcielibyśmy poinformować, iż od początku działalności firmy, to jest od 2005 roku, sprzedaliśmy już 2000 mieszkań. Chcemy podziekować wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli w momencie wyboru i zakupu mieszkania. Ten sukces oraz zainteresowanie, jakim cieszą się nasze inwestycje, pozwala nam wierzyć, że udało nam się sprostać oczekiwaniom (..)

czytaj dalej

 

Wrocław, dn. 09.04.2013

Ruszyła budowa kolejnego etapu osiedla Innova

Osiedle Innova, powstające we wrocławskich Krzykach u zbiegu ulicy Jesionowej, Nyskiej i Pięknej to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, w którym znajdzie się łącznie 535 mieszkań oraz lokali usługowych. Inwestycja została podzielona na pięć etapów. Ponad 230 lokali zostało już oddanych do użytkowania, a przekazanie kluczy (..)

czytaj dalej

 

Warszawa, dn. 27.03.2012 r.

Na osiedlu Innova powstaną 2 nowe budynki

W nowym etapie projektu realizowanego przez Fadesę Polnord Polska w ramach spółki celowej Osiedle Innova we Wrocławiu przy ulicy Nyskiej powstaną kolejne 184 mieszkania. Docelowo Osiedle Innova tworzyć będzie kompleks dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się ponad 530 lokali o podwyższonym standardzie. (..)

czytaj dalej

 

Piątek, 11 marca 2011 roku.

Martinsa Fadesa wychodzi z największego w historii postępowania upadłościowego

Wyrok Sądu
Martinsa Fadesa wychodzi z największego w historii postępowania upadłościowego.
Martinsa Fadesa wyszła ze stanu upadłości, w którym pogrążona była od lipca 2008 roku, największej upadłości w historii przedsiębiorczości w Hiszpanii.
EP - Madryt - 11/03/2011 roku. (..)

czytaj dalej

 

Wrocław, 28.06.2010

Fadesa Polnord Polska rozpoczyna pierwszy projekt we Wrocławiu

Fadesa Polnord Polska (FPP), firma deweloperska znana z inwestycji obejmującej 1800 mieszkań w Miasteczku Wilanów w Warszawie, rozpoczyna swój pierwszy projekt we Wrocławiu. Na Osiedlu Innova powstanie w sumie 850 mieszkań. Podobnie jak w Warszawie FPP wprowadza we Wrocławiu swoją przystępną politykę cenową (..)

czytaj dalej

 

Warszawa, 07.10.2009

Rośnie zainteresowanie Ostoją Wilanów

Fadesa Polnord Polska (zwana dalej "FPP") rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach VI etapu osiedla "Ostoja Wilanów". Do dziś nabywców znalazła już blisko połowa wszystkich mieszkań przewidzianych na całym osiedlu.
262 nowe mieszkania znajdują się od dziś w ofercie spółki Fadesa Polnord Polska. W budynku, które (..)

czytaj dalej

 


Stan zaawansowania projektu deweloperskiego Innova Concept we Wrocławiu
Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego w Apartamentach Innova III we Wrocławiu
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję