FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
 

O FIRMIE

FPP: 2500 sprzedanych mieszkań, 750 z nich we Wrocławiu

Szanowni Klienci,

W 2015 roku, świętowaliśmy 10 lecie firmy FPP oraz osiągnęliśmy liczbę 2 500 sprzedanych mieszkań. 750 z nich zostało sprzedanych w naszych wrocławskich inwestycjach. W FPP, jesteśmy świadomi, iż udało nam się osiągnąć te cele głównie dzięki zaufaniu jakim nas Państwo obdarzali oraz obdarzają przy projektach aktualnie realizowanych. Z tego powodu chcielibyśmy Państwu szczerze podziękować.

W czwartym kwartale 2015 roku, ukończyliśmy budowę budynków B4 w Ostoi Wilanów w Warszawie (www.ostoja-wilanow.com) oraz Osiedle Moderno we Wrocławiu (www.osiedlemoderno.pl).  Wiosną 2015 roku rozpoczęliśmy prace przy budowie budynków C2 w Ostoi Wilanów, w tym samym czasie kontynuując prace budowlane Apartamentów Innova, budynków 6.5 i 6.4 we Wrocławiu (www.apartamentyinnova.pl). W pierwszym półroczu 2016 roku, planujemy rozpocząć budowę budynku B2 w Ostoi Wilanów oraz budynku 6.3 w Apartamentach Innova II. Dbając o naszą politykę jakości jako praktykę w firmie, sprzedaż obu inwestycji rozpocznie się po rozpoczęciu prac budowlanych. Jeśli chodzi o budowę budynku B2 w Ostoi Wilanów, realizację jako generalny wykonawca prowadzić będzie firma SKANSKA, znająca projekt Ostoja Wilanów dzięki wcześniejszym realizacjom budynków B4 i C2.

W 2015 roku, FPP sprzedała 341 mieszkań i przekazała klucze do 253 mieszkań. Przychody ze sprzedaży osiągnęły w ubiegłym roku wysokość 90 milionów złotych natomiast zadłużenie w instytucjach finansowych w dalszym ciągu utrzymywało się na bardzo niskim poziomie. Na dzień 31 grudnia 2015 roku, dług FPP w tych instytucjach wynosił 12,5 miliona złoty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wynikami finansowymi,  znajdującymi się na stronie internetowej w zakładce "Dane finansowe", w której znajdziecie Państwo zarówno podstawowe informacje pokazane w formie tabeli jak i aktualne dane po audycie dokonanym przez firmę zewnętrzną. W 2015 roku, kolejny rok z rzędu do audytu została wybrana firma DELOITTE. Tak szybko jak zostanie on przeprowadzony przekażemy do Państwa dyspozycji informacje w zakładce wspomnianej wcześniej.

W ramach konkursu najlepszych projektów mieszkaniowych zrealizowanych między 2012 a 2015 rokiem, w grudniu ubiegłego roku, Polski Związek Firm Deweloperskich przyznał FPP drugą nagrodę w kategorii "Budowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju" za realizację budynków C4 w Ostoi Wilanów w Warszawie. To wyróżnienie wraz faktem, że projekt za projektem obdarzają nas Państwo zaufaniem, stanowi silny bodziec i duży impuls dla nas jako zespołu do dalszej pracy.  Z tego powodu, kończąc powyższą aktualizację dziękujemy Państwu.

Warszawa, 22 lutego 2016

 

Spółka FPP została zawiązana w 2005 roku, a jej akcjonariuszami są hiszpańska spółka MARTINSA-FADESA S.A. (51% kapitału) oraz polska spółka POLNORD S.A. (49% kapitału). FPP realizuje obecnie projekt deweloperski Ostoja-Wilanów (www.ostoja-wilanow.com ) w Warszawie i Apartamenty-Innova (www.apartamentyinnova.pl) we Wrocławiu. Ponadto spółka FPP zrealizowała we Wrocławiu projekty deweloperskie: Osiedle-Innova (www.osiedle-innova.com )  oraz Osiedle-Moderno (www.osiedlemoderno.pl ). Dodatkowo FPP posiada w Polsce grunty na wybudowanie około 700 mieszkań. Od chwili zawiązania spółki do dnia 31 grudnia 2015 roku, FPP sprzedała 2.567 mieszkania, z czego ponad 750 we Wrocławiu i przekazała do odbioru 2.366 lokali. W roku 2015, FPP sprzedała 341 mieszkań, przekazała do odbioru 253 lokale y osiągnęła przychód w wysokości 89,9 milionów zł.


Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku B2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 22%
Stan zaawansowania prac budowlanych w budynku C2 w Ostoi Wilanów w Warszawie wynosi 75%
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję