FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
 

O FIRMIE

3000 sprzedanych mieszkań.

Szanowni klienci,

W październiku 2017 Fadesa Polnord Polska (FPP) osiągnęła sprzedaż 3000 mieszkań. Z tego powodu chcemy Państwu podziękować i wyrazić głęboką wdzięczność za nieustające zaufanie jakim obdarzają Państwo nasze projekty oraz naszą firmę. Ze strony FPP gwarantujemy, że dzięki Państwa wsparciu, będziemy nadal pracować, aby móc oferować projekty wysokiej jakości.

Z takim założeniem, w czwartym kwartale 2018 r., rozpoczniemy we Wrocławiu prace nad projektem INNOVA CONCEPT, nowym osiedlem mieszkaniowym FPP, które będzie się składało ze 144 mieszkań i 5 lokali użytkowych. Do tego czasu, również we Wrocławiu, kontynuujemy prace budowlane inwestycji Apartamenty Innova III (www.apartamentyinnova.pl). Projekt ten stanowią dwie 17 piętrowe wieże (budynki apartamentowe), których ukończenie zaplanowane jest na 2019 rok. Prace budowlane zostały zlecone lokalnej firmie HARAS BUDOWNICTWO Sp. z o.o. - Sp.k. i realizowane są od lutego 2017 roku, zaś finansowanie inwestycji zapewnia bank GETIN NOBLE BANK S.A. Po ukończeniu, wieże będą miały łącznie 211 mieszkań i staną się częścią kompleksu projektów mieszkaniowych, tworzących nową część dzielnicy Krzyki miasta Wrocławia, zbudowanej przez FPP pomiędzy ulicami Nyską i Piękną.

W Warszawie w 2017 roku zakończyliśmy prace ostatniego budynku na osiedlu Ostoja Wilanów (www.ostoja-wilanow.com). Łącznie w Ostoi Wilanów znajduje się dziś ponad 1900 mieszkań i 43 lokale usługowe rozmieszczone w 31 budynkach. Obecnie pracujemy nad tym, aby móc zaoferować Państwu nasz nowy, inspirowany osiedlem Ostoja, projekt. W rzeczywistości nowy projekt w Warszawie stanowi uzupełnienie Ostoi Wilanów. Oferując inny typ zabudowy, posiada wiele podobnych zalet takich jak tereny zielone, park lub plac rekreacyjny.

Korzystając z okazji przedstawienia tej krótkiej prezentacji, chcielibyśmy podsumować wyniki firmy w roku 2017. W 2017 roku sprzedaliśmy 240 mieszkań, a 247 przekazaliśmy do użytkowania. Przychody ze sprzedaży wyniosły 112,7 mln złotych. To już kolejny rok, kiedy nasz dług wobec instytucji finansowych utrzymuje się na bardzo niskim poziomie i na dzień 31 grudnia 2017 r. wynosił 3,4 mln złotych. Chcielibyśmy przypomnieć, że w dziale "Dane finansowe" mają Państwo do dyspozycji informację na temat danych finansowych FPP od roku 2012, jak również roczne sprawozdania finansowe firmy z ostatnich lat. W 2017 roku do kontroli danych finansowych została wybrana firma Deloitte. Gdy tylko zostanie zakończony audyt, dane zaudytowane oraz sprawozdanie finansowe będą dostępne na naszej stronie internetowej.

Na zakończenie chcielibyśmy jeszcze raz Państwu podziękować za zaufanie okazane naszym projektom i naszej firmie. Dzięki Państwu udało nam się osiągnąć liczbę 3000 sprzedanych mieszkań, z czego ponad 1000 we Wrocławiu. Pragniemy Państwa zapewnić, że będziemy kontynuować naszą pracę, aby zawsze oferować Państwu projekty najwyższej jakości.

Warszawa, 20 marca 2018 r

Spółka FPP została zawiązana w roku 2005, a jej akcjonariuszami są hiszpańska spółka MARTINSA-FADESA S.A. (51% kapitału) i polska spółka POLNORD S.A. (49% kapitału). W chwili obecnej FPP realizuje projekt deweloperski Apartamenty Innova (www.apartamentyinnova.pl we Wrocławiu. Ponadto spółka FPP zrealizowała w Warszawie osiedle mieszkaniowe Ostoja Wilanów (www.ostojawilanow.pl) zaś we Wrocławiu inwestycje: Osiedle-Innova (www.osiedle-innova.com) i Osiedle-Moderno (www.osiedlemoderno.pl). FPP posiada w Polsce tereny wystarczające do wybudowania około 500 mieszkań. Od chwili zawiązania spółki do dnia 31 grudnia 2017 roku, FPP sprzedała 3061 mieszkań, z tego 1132 we Wrocławiu i przekazała do odbioru 2813 lokali. W roku 2017 FPP sprzedała 240 mieszkań, przekazała do odbioru 247 lokale i wystawiła faktury na 112,7 miliona złotych.


Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego Innova Concept
Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego Innova Concept
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję